Асоціація «Всеукраїнське Об'єднання крюїнгових компаній» зареєстрована як юридична особа 15 квітня 2014року. Асоціація « ВОКК » є незалежною добровільною організацією, яка об'єднує компанії що займаються працевлаштуванням українських моряків для роботи на кораблях під іноземним прапором.

Метою створення асоціації ВОКК є взаємодія і розвиток тісних , і взаємовигідних відносин між органами державної влади та учасниками Асоціації . Асоціація представляє професійні інтереси галузі в органах державної влади:

- Верховна Рада України

- Міністерство соціальної політики України

- Міністерство інфраструктури України

- МЗС України .

Від роботи чиновників цих органів насамперед залежить стабільність і ефективність роботи галузі. Співпраця з цими державними органами дозволить приймати вдповідні закони і своєчасно вводити необхідні регламентуючі документи .

Асоціація ВОКК сприяє підвищенню якості послуг крюїнгових компаній шляхом участі у семінарах , нарадах , конференціях з питань організації крюинговой діяльності , а також професійної підготовки персоналу та підвищення рівня їх кваліфікації відповідно до міжнародних стандартів.